Počet položek: 0 0 Kč

Osobní odběr

NABÍZÍME PRO VÁS MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU VÁMI OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ A TO ZCELA ZDARMA!!!

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout po telefonické dohodě:

V sídle firmy: Srdov 9, Liběšice, 41146, (PO-PÁ od 8:00-18:00 hodin)

 

V kamenné prodejně: Mírové náměstí 64, Úštěk, 41145, (PO-PÁ od 9:00-17:00 hodin)

 


DÁLE VÁM NABÍZÍME ZA ZVÝHODNĚNÝ  POPLATEK OSOBNÍ ODBĚR VAŠEHO ZBOŽÍ V SÍTI VÝDEJNÍCH MÍST ZÁSILKOVNA ČI GEIS POINT!

Tato výdejní místa umožňují vyzvednout si Vaše zboží v čase a místě, které Vám nejlépe vyhovuje.

 Co je GEIS POINT?

Jde o doručovací službu do sítě téměř 500 výdejních míst po celé ČR, kde si můžete zboží po objednání vyzvednout. Velkou výhodou této služby je, že odběrná místa mají dobu provozu často i o víkendech a některá jsou otevřena dokonce nonstop. Stačí si pouze vybrat Vaše nejbližší výdejní místo. Výdejní místa naleznete zde.

Zboží zasíláme za jednotnou cenu 58,- Kč a to pouze při platbě předem na účet. Váha zásilek je omezena max. do 15 kg. Pokud zásilka překročí váhu a max. rozměry, zákazníka informujeme a navrhujeme mu alternativní způsob dopravy.

Jak služba funguje? Geispoint převezme zásilku od nás a nejdéle do 12 hodin od převzetí zásilky uvědomí zákazníka o možnosti vyzvednutí zásilky na jeho zvoleném výdejním místě. Zákazník dostane avízo k vyzvednutí emailem i SMS. Ve výdejních místech můžete zaplatit za zboží hotově. Pokud platíte za zboží předem u nás, tak ve výdejnách již nic neplatíte.

Zákazník má lhůtu 14 kalendářních dnů na vyzvednutí zásilky od oznámení o uložení zásilky, a to v provozní době na příslušné pobočce. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrátí zpět prodejci. Všechny zásilky jsou diskrétně zabalené a jsou chráněny proti poškození.

Co je ZÁSILKOVNA?

Jde o širokou síť 560 výdejních míst po celé ČR, kde si můžete zboží po objednání vyzvednout, ať už cestou z práce či u obchodního centra. Seznam poboček naleznete zde.

Zboží zasíláme za cenu 58,- Kč při platbě předem na účet nebo za 106,- Kč na dobírku. 

Jak služba funguje? Při objednávce v našem obchodě si vyberete pobočku, kterou máte nejblíže. Jakmile předáme Zásilkovně zboží k přepravě, obdržíte od nich email s trasovacím číslem, díky němuž můžete Vaši zásilku sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslemOd této chvíle si ji můžete v provozní době na příslušné pobočce do 7 dnů vyzvednout. Pokud nebudete mít v týdnu zrovna čas, stačí poslat odpovědní SMS a Zásilkovna Vám zdarma lhůtu prodlouží až na 21 dní. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli, od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat. Nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo!

 

 

 

Potřebujete poradit ? Osobní odběr

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací