Počet položek: 0 0,- Kč

Dopravné

 

  • Osobní odběr………..…........................................................................................... 0,- Kč
  • Osobní dovoz a předání Litoměřice a okolí po domluvě.......................................... 0,- Kč
  • Doručení balíku PPL kurýrem při platbě předem na účet................................ ...... 94,- Kč
  • Doručení balíku PPL Parcel kurýrem při platbě předem na účet............................ 94,- Kč
  • Doručení balíku Geis kurýrem při platbě předem na účet.....................................  94,- Kč
  • Osobní odběr Geispointu - výdejní místa..............................................................  58 ,-Kč
  • Osobní odběr Zásilkovně - výdějní místa............................................................... 58,- KČ

Osobní předání

Zboží lze vyzvednout osobně na naší provozovně: Srdov 9, 411 45  Úštěk (PO-PÁ od 8:00-18:00 hodin)

Na základě telefonické domluvy je možné osobní předání: Úštěk, Litoměřice a jeho okolí !!!!PPL

Doručení balíku PPL kurýrem:
Hmotnost balíku je omezena -  do 50 kg max. Zásilku Vám doručí následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele.Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla .Pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky, které Vám při odeslání balíku byly zaslány emailem.

Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti,
Zásilku Vám standartně doručí v rozmezí od 8 do 18 hodin pouze v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem).
V případě nezastižení Vám zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou, a to následující pracovní den.

Přepravní společnost PPL Parcel

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách.

Přepravní společnost GEIS

Doručení probíhá následující pracovní den od expedice zásilky. Den před doručením zásilky vám přijde na váš email číslo balíku a odkaz pro sledování balíku. Pokud znáte číslo balíku, můžete zásilku sledovat přímo na adrese www.baliky.cz.

Pokud budete potřebovat komunikovat s přepravcem, můžete se s ním spojit přes zákaznické centrum +420 951 277 777 PO-PÁ od 8:00 do 17:00 nebo emailem info@geis.cz. Pro lepší identifikaci doporučujeme znát číslo balíku.

Jestliže nebudete k zastižení na adrese, můžete si domluvit náhradní termín doručení nebo doručení na jinou adresu, kde se zrovna budete nacházet. Pokud si zásilku nepřevezmete do 5 dnů, tak bude automaticky vrácena. Váha zásilky je omezena do 50 kg.

Doporučujeme si nechat zásilku zasílat do zaměstnání, kde jste během dne k zastižení.

Geispoint

Doručovací služba do sítě odběrných míst po celé ČR, kde si můžete zboží po objednání vyzvednout. Velkou výhodou této služby je, že odběrná místa mají dobu provozu často i o víkendech, některá jsou otevřena dokonce nonstop. Stačí si pouze vybrat vaše nejbližší odběrné místo. Seznam výdejních míst 


Zboží zasíláme za jednotnou cenu 59 Kč a to pouze při platbě předem na účet, Váha zásilek je omezena max. do 15 kg. Pokud zásilka překročí váhu a max. rozměry zásilky, zákazníka informujeme a navrheme mu alternativní dopravu.

Jak služba funguje? Geispoint převezme zásilku od nás a nejdéle do 12 hodin od převzetí zásilky uvědomí zákazníka o možnosti vyzvednutí zásilky na jeho zvoleném výdejním místě. Zákazník dostane avízo k vyzvednutí emailem i SMS. Ve výdejních místech můžete zaplatit za zboží hotově. Pokud platíte za zboží předem u nás, tak ve výdejnách již nic neplatíte.

Zákazník má lhůtu 14 kalendářních dnů na vyzvednutí zásilky od oznámení o uložení zásilky, a to v provozní době na příslušné pobočce. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrátí zpět prodejci. Všechny zásilky jsou diskrétně zabalené a jsou chráněny proti poškození.

Potřebujete poradit ? Dopravné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací